Oto logo strony. Piękne ono jest

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w sumo.

Ocena 0/5

W dniach 1-2 października 2021 roku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w sumo. W zawodach brały udział 4 województwa: Wielkopolskie, Zachodniopomorskie, Pomorskie, Lubuskie. Zawody są zaliczane do współzawodnictwa dzieci i młodzieży. Gospodarzem zawodów było miasto Kwidzyn. Otwarcia zawodów dokonał nowo wybrany Prezes Polskiego Związku Sumo Kewin Rozum. Dla zawodników klubu Olimpijczyk Sulmierzyce zawody zakończyły się wielkim sukcesem. Klub zajmując ostatecznie 5 miejsce w klasyfikacji drużynowej wywalczył 6 medali - dwa złote, jeden srebrny, trzy brązowe.

 Klasyfikacja indywidualna:

1 miejsce- Kromarek Nikola

1 miejsce- Bogucki Eryk

2 miejsce- Wieczorek Miłosz

3 miejsce- Kot Tymoteusz

3 miejsce- Piotrowicz Jagoda

3 miejsce- Grzelak Rafał

Gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie klubu. Udział zawodników Olimpijczyka w powyższej imprezie był możliwy dzięki wsparciu Miasta Sulmierzyc. R. Patalas.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności