Oto logo strony. Piękne ono jest

ŻYCZENIA

Ocena 0/5

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego
składamy wszystkim pracownikom
Miejsko Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulmierzycach
najlepsze życzenia oraz wyrazy uznania za niesienie pomocy potrzebującym,
oraz wykonywanie swojej pracy z wielkim zaangażowaniem i troską.
Dziękujemy za Waszą empatię, serdeczność i energię w działaniu.
Życzymy dużo zdrowia, pogody ducha i siły do mierzenia się
z codziennymi zadaniami.

Przewodniczący Rady Miejskiej                 Burmistrz Sulmierzyc
 /-/ Krzysztof Pauliński                           /-/ Dariusz Dębicki

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności