Oto logo strony. Piękne ono jest

KOLEJNA UMOWA PODPISANA

Ocena 0/5

W poniedziałek 23 września 2024 r. Burmistrz Dariusz Dębicki podpisał umowę na wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania pod nazwą: Remont budynku Ratusza w Sulmierzycach polegający na wykonaniu prac konserwatorsko-renowacyjnych". Wykonawcą zadania będzie firma ARTIFEF&LV Jerzy Cieplik z Krotoszyna. Wartość podpisanej umowy wynosi 468.987,00 zł.  Na realizację inwestycji miasto otrzymało promesę w ramach Polskiego Ładu - Program Odbudowy Zabytków w wysokości 459.607,26 zł. Termin zakończenia robót zaplanowano na dzień 30 czerwca 2025 r. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności