Oto logo strony. Piękne ono jest

Prośba o rozważne i możliwie oszczędne korzystanie z wody

Ocena 0/5

Zwracam się z uprzejmą prośbą do mieszkańców Sulmierzyc o rozważne i możliwie oszczędne korzystanie z wody oraz ograniczenie do minimum podlewania przydomowych ogródków i trawników w najbliższych dniach. Nadmierny pobór wody powoduje obniżenie ciśnienia wody w sieci.
Proszę mieszkańców o zrozumienie zaistniałej sytuacji oraz zastosowanie się do powyższej prośby!

Burmistrz Sulmierzyc
/-/ Dariusz Dębicki

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności