Oto logo strony. Piękne ono jest

AKCJA KASTARCJI KOTEK WOLNO ŻYJĄCYCH

Ocena 0/5

Związek Międzygminny „Eko Siódemka” informuje, że rozpoczęła się kolejna bezpłatna akcja kastracji kotek wolno żyjących z obszaru gmin członkowskich Związku (tj. gm. Krotoszyn, Sulmierzyce, Zduny, Kobylin, Cieszków). 

Akcja nie dotyczy kotek domowych, posiadających właścicieli.

Zainteresowane osoby (tj. karmiciele, opiekunowie społeczni) muszą dokonać zgłoszenia pod nr 660 662 191. 

Pod wskazanym numerem przedstawiciel Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami  udzieli wszelkich niezbędnych informacji na temat ww. akcji.

Serdecznie  zapraszamy wszystkich kocich opiekunów do wzięcia udziału w ww. przedsięwzięciu. 

Akcja sponsorowana jest przez Związek Międzygminny „Eko Siódemkę” przy współpracy z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami.

Liczba bezpłatnych zabiegów ograniczona.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności