Oto logo strony. Piękne ono jest

KALORIE DLA ZDROWIA ANTOSIA

Ocena 0/5

We wtorek  1 marca w sulmierzyckiej szkole odbędzie się sprzedaż ciast. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie Antosia, dla którego zbierane są również nakrętki w sulmierzyckich serduszkach. Samorząd Uczniowski zaprasza chętnych rodziców i uczniów do wzięcia udziału w akcji oraz liczy na Wasze ogromne serca i pomoc w organizacji akcji .

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności