Oto logo strony. Piękne ono jest

Dofinansowanie dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Sulmierzycach

Ocena 0/5
W poniedziałek, 23 maja odbyło się podpisanie umowy na dofinansowanie w wysokości 40 tys. zł dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych "Przyszłość" w Sulmierzycach.
Umowa na dofinansowanie infrastruktury ogrodowej, została podpisana przez Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Krzysztofa Grabowskiego oraz Pana Kamila Łopuszyńskiego prezesa ogrodu przy kontrasygnacie Pani Żanety Noskowicz wiceprezes ogrodu.

W uroczystości udział wzięli również: Starosta Krotoszyński Stanisław Szczotka, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Krotoszyńskiego Irena Rękosiewicz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Sulmierzycach Adam Orzeszyński. K.Ł.

Zdjęcia: Łukasz Cichy

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności