Oto logo strony. Piękne ono jest

DOŻYNKI 2022

Ocena 1/5

 

W niedzielę 28 sierpnia w Sulmierzycach odbyła się uroczysta msza święta dożynkowa. Gospodarzami tegorocznego święta byli Państwo Dorota i Mariusz Marszałkiewiczowie. W trakcie uroczystości poświęcony został wieniec oraz chleb dożynkowy. O oprawę muzyczną zadbał chór Cecylia pod dyrekcją Pani Małgorzaty Wysockiej, a  piękny wieniec dożynkowy przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Sulmierzycach. Burmistrz Dariusz Dębicki w swoim przemówieniu podziękował rolnikom i wszystkim tym, którzy pracują na rzecz rolnictwa za tegoroczny trud. Na zakończenie mszy św. Gospodarze tegorocznych dożynek wręczyli Burmistrzowi poświęcony chleb.

GALERIA ZDJĘĆ AUTORSTWA M.LISA


powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności