Oto logo strony. Piękne ono jest

Informacja dla właścicieli studni indywidualnych

Ocena 0/5


W związku z intensywnymi opadami deszczu i istniejącym ryzyku podtopienia indywidualnych studni z wodą dla konsumpcji dla ludzi, znajdujących się na terenie Sulmierzyc, Burmistrz Miasta Sulmierzyce informuje o konieczności oczyszczenia i odkażenia studni po jej zalaniu. Do tego celu można użyć następujących preparatów stosując się ściśle do podanego przez producenta sposobu stosowania:
Środki do odkażania studni:
-roztwór podchlorynu sodu (NaOCl 15%)),
- wapno chlorowane,
- roztwór na bazie kwasu nadoctowego (15%) i nadtlenku wodoru (25%) 
- inne środki przeznaczone do dezynfekcji wody
Powyższe ma na celu zminimalizowanie zagrożenia dla konsumentów wody wynikających z zanieczyszczenia wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności