Oto logo strony. Piękne ono jest

KOLEJNE DOFINANSOWANIE DLA MIASTA SULMIERZYCE

Ocena 0/5

W dniu dzisiejszym 7 maja w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie zostały podpisane umowy w ramach Programu Ochrony Gruntów Rolnych na dofinansowanie budowy i przebudowy dróg dojazdowych do gruntów rolnych oraz zakupu sadzonek drzew miododajnych. W spotkaniu uczestniczyli Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski, radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Joanna Król-Trąbka oraz przedstawiciele wszystkich gmin wchodzących w skład powiatu krotoszyńskiego, które otrzymały dofinansowania.

Miasto Sulmierzyce w ramach złożonego wniosku otrzymało dofinansowanie w wysokości 88.875,00 zł (wkład własny 8.810,00) na przebudowę drogi na ulicy Rolniczej oraz Polnej, która polegać będzie na korytowaniu, profilowaniu i zagęszczeniu podłoża, oraz mechanicznym ułożeniu tłucznia i warstwy podbudowy z kruszywa na szerokości 5 m i długości 0,260 km na ulicy Polnej i 0,530 km na ulicy Rolniczej.  

Otrzymana kwota dofinansowania w wysokości 8.100,00 (wkład własny 900 zł) zostanie przeznaczona na zakup sadzonek drzew miododajnych. W ramach zadania zostanie nasadzone 25 szt. lip drobnolistnych oraz 25 akacji w parku przy ulicy Strzeleckiej oraz na ulicy Wrocławskiej.

Łączna otrzymana kwota dofinansowania przez Miasto Sulmierzyce wynosi 96.975,00 zł.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności