Oto logo strony. Piękne ono jest

KOLEJNE MEDALE DLA KLUBU FRONTLINEACADEMY

Ocena 0/5

Dnia 20 maja br. w Tarnowie Podgórnym odbyły się Mistrzostwa Polski Taga. Klub Frontlineacademy reprezentowało 12 zawodników. Zawodnikiem, który zdobył najwięcej medali i 6 z 7 walk ukończył przed czasem był Dominik Migaj zdobywając również statuetkę za najszybsze poddanie przeciwnika ( 7s ) 3 złote medale ( kategorie open , w kimonach GI i bez kimon NO GI ) 1 srebro NO GI-Oliver Migaj 4 złote medale 2 w GI oraz 2 w NO GI wszystkie walki wygrane przed czasem .
-Andrzej Migaj złoto w GI i złoto w NO GI
-Oliwia Kierzkowska 1 złoto w GI brąz NO GI
-Pola Gniazdowska NO GI złoto , GI brąz -Maksymilian Janicki GI brąz , NO GI srebro
-Maciej Stefaniak GI srebro
-Milan Gniazdowski GI brąz NO GI brąz
-Igor Nowak GI brąz, NO GI brąz
-Igor Walenczak srebro NO GI , srebro GI
- Ola Ratajczak brąz w GI ,brąz w NO GI
-Oliwier Banasiak brąz w GI
Jednocześnie klub Frontlineacademy zdobył 2 miejsce w kategorii drużynowej.

346153851_741700054400733_6853348923857698477_n 

346155089_544490464560280_6161343581438697187_n 348354516_965122584917355_4975259056762675811_n 348928679_3096315410663032_7269069770234635423_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności