Oto logo strony. Piękne ono jest

Konkurs plastyczny pt: „Portret ulubionego nauczyciela”

Ocena 0/5

Konkurs plastyczny pt: „Portret ulubionego nauczyciela”, którego koordynatorem  była p. Iwona Molecka został rozstrzygnięty i oceniony przez jury:
Przewodnicząca: Iwona Molecka
Członkowie: Roksana Marcinkowska, Marta Nowak.
Portrety były oceniane w 2 kategoriach : klasy I-III i IV-VIII.
Prace wszystkich uczestników zaprezentowano na szkolnym korytarzu.
Nagrodzone i wyróżnione dzieła zostały wystawione w „Galerii jednego obrazu” na półpiętrze.
Nagrodzeni:
Klasy I-III
1.    Nina Bugajna
2.    Zofia Kaźmierczak
3.    Pola Koronkiewicz
Wyróżnienia:
Weronika Józefiak, Franek Kubiak, Oliwia Kaźmierczak
Klasy IV-VIII
1.    Daria Wąs
2.    Lena Rogowska
3.    Wojtek Mączak
Wyróżnienia:
Amelia Dobrzańska – Streich, Adrian Słowiński, Zofia Karbowiak
Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie oraz radzie Rodziców, która ufundowała nagrody.

GALERIA ZDJĘĆ

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności