Oto logo strony. Piękne ono jest

Masz nowe źródło ogrzewania? Zmieniłeś piec? Pamiętaj o wypełnieniu deklaracji CEEB!

Ocena 0/5

Deklaracja CEEB  to oświadczenie właściciela lub zarządcy budynku składane na ceeb.gov.pl, które dotyczy liczby i rodzaju wszystkich
posiadanych źródeł ciepła i spalania paliw w budynku lub lokalu.

Jednorazowe wypełnienie deklaracji nie sprawia, że obowiązek ten zanika. Każde nowe zainstalowane źródło ciepła wymaga złożenia nowej
deklaracji. Powinniśmy ją zatem powtarzać za każdym razem gdy następuje instalacja nowego lub zmiana dotychczasowego źródła ciepła.
Deklarację można złożyć:
• elektronicznie na stronie ceeb.gov.pl – deklaracja jest widoczna w CEEB od razu
• papierowo w urzędzie gminy – urząd ma 30 dni na wprowadzenie deklaracji do CEEB

Więcej informacji: ULOTKA

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności