Oto logo strony. Piękne ono jest

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA ZAPRASZA NA WIECZÓR GIER PLANSZOWYCH!

Ocena 0/5

W ramach corocznej akcji Noc Bibliotek, Miejska Biblioteka w Sulmierzycach zaprasza wszystkich miłośników gier planszowych i dobrej zabawy!

Zapraszamy Was na wieczór gier planszowych, gdzie będziecie mogli zagrać w różnorodne gry planszowe, od klasycznych po bardziej nowoczesne, strategiczne i familijne. To idealna okazja, aby spędzić wieczór w gronie przyjaciół, poznać nowych ludzi i oderwać się od codzienności.

Kiedy: 17.10.2025r. od godz. 15:30 do godz. 18.30

Gdzie: Miejska Biblioteka Publiczna

Dołącz do nas i przekonaj się, że gry planszowe to świetna zabawa!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności