Oto logo strony. Piękne ono jest

Mistrzostwa Polski Winter Open

Ocena 0/5

Kolejne Mistrzostwa Polski Winter Open za nami. Zawody odbyły się w Luboniu. Najwięcej wygranych walk zaliczyli: Oliver Migaj (wszystkie walki wygrane bez straty punktu), Maciej Stefaniak (pomimo starszych przeciwników sporo walk wygranych), Antek Szymanowski ( pomimo braku podium zaprezentował bardzo wysoki poziom).  Pozostali zawodnicy, którzy wrócili z zawodów z medalami to:  Julia Migaj,  Piotr Kierzkowski, Oliwia Kierzkowska , Kuba Kierzkowski, Dawid Bielarz, Nadia Bielarz, Igor Nowak, Igor Waleńczak, Ola Szewczyk, Milan Gniazdowski, Pola Gniazdowska. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności