Oto logo strony. Piękne ono jest

NARODOWE CZYTANIE 7.09.2023 - SULMIERZYCKI GRZYBEK

Ocena 0/5

W postaci powieści wcielą się: radna powiatowa Irena Rękosiewicz, Burmistrz Sulmierzyc dr Dariusz Dębicki, radni Rady Miejskiej – Adam Orzeszyński, Kamil Łopuszyński, Adam Krenz, dyrektorzy instytucji kultury – Edyta Jachimowska, Elżbieta Pawlik, Elżbieta Krenz, dyrektor Publicznego Przedszkola – Katarzyna Płonka, kierownik MOPS – Dorota Woźniak oraz Urszula Juraszyk, Kazimierz Kobusiński, Zdzisław Kokot, Hubert Wronek, Patryk Zieleziński, Kajetan Lipiński.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności