Oto logo strony. Piękne ono jest

OGŁOSZENIE O DERATYZACJI

Ocena 0/5

Burmistrz Sulmierzyc zarządza przeprowadzenie deratyzacji (odszczurzania) na terenie Miasta Sulmierzyce w czasie od dnia 05.05.2021 r. do dnia 31.05.2021 r. wg następującego harmonogramu:
-        zakup trutki od dnia 05.05.2021 r. do dnia 12.05.2021 r.
-        kontrola zaopatrzenia w trutkę w dniach od 13.05.2021 r. do dnia 20.05.2021 r.
-        wyłożenie trutki od dnia 20.05.2021 r. do dnia 31.05.2021 r.
Akcja odszczurzania polega na jednoczesnym wyłożeniu trutki na obszarach zabudowanych budynkami mieszkalnymi, gospodarczymi, produkcyjnymi, handlowymi, usługowymi, użyteczności publicznej oraz w gospodarstwach rolnych, itp.
Trutkę można nabyć w punktach sprzedaży artykułów chemicznych oraz nasiennych. Wykładać ściśle wg pouczeń na opakowaniu. Trutkę należy wykładać na strychach, w śmietnikach, budynkach gospodarczych, piwnicach itp.
(Zarządzenie Nr 26/2021 Burmistrza Sulmierzyc z dnia 5 maja 2021 r. w sprawie przeprowadzenia obowiązkowej deratyzacji na terenie Miasta Sulmierzyce).

 Burmistrz Sulmierzyc
/-/ Dariusz Dębicki

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności