Oto logo strony. Piękne ono jest

Program Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026

Ocena 0/5

Gmina Miejska Sulmierzyce informuje, że w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 dokonano zakupu sprzętu przeznaczonego do realizacji zadań z zakresu ochrony ludności oraz obrony cywilnej. Przedsięwzięcie ma na celu wzmocnienie lokalnego systemu reagowania kryzysowego oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców. 

W ramach programu zakupiono : 

- 2 szt. agregatów prądotwórczych,

- nagrzewnicę elektryczną,

- 2 szt. nagrzewnic olejowych,

- wentylator do przewietrzania, 

- maszt oświetleniowy,

- radiotelefon przewoźny,

- radiotelefon przenośny, 

- 4 szt. lamp LED,

- namiot,

- 6 zestawów stół + krzesła,

- 10 szt. łóżek polowych składanych,

- 10 szt. śpiworów.

Sprzęt ten przyczyni się do gotowości operacyjnej gminy oraz poprawy skuteczności podejmowanych działań w zakresie ochrony ludności i obrony cywilnej. 

Całkowita wartość zadań : 47.793,12 zł

Pozyskana dotacja : 38.234,50 zł.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności