Oto logo strony. Piękne ono jest

PUNKT POBRAŃ DO BADAŃ LABORATORYJNYCH W SULMIERZYCKIEJ SZKOLE

Ocena 0/5

Uprzejmie informujemy, że od dnia 2 listopada br. w każdy wtorek od godz. 6:00 do godz. 7:30 w Szkole Podstawowej w Sulmierzycach czynny będzie punkt pobrań do badań laboratoryjnych. Punkt znajdować się będzie na parterze budynku w gabinecie pielęgniarki szkolnej (wejście od ulicy Nowokościelnej). W związku trwającą pandemią przypominamy o bezwzględnym obowiązku zasłaniania ust i nosa oraz zachowanie wszelkich środków ostrożności.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności