Oto logo strony. Piękne ono jest

PUNKT POBRAŃ DO BADAŃ LABORATORYJNYCH WRACA DO SULMIERZYCKIEGO OŚRODKA ZDROWIA

Ocena 0/5

Uprzejmie informujemy, że od dnia 5 stycznia 2022 r. w każdą środę w godz. od 6:40 do godz. 8:50 w Sulmierzyckim Ośrodku Zdrowia czynny będzie punkt pobrań do badań laboratoryjnych. Na badania obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod nr tel. 62 722 31 17.  

W związku trwającą pandemią przypominamy o bezwzględnym obowiązku zasłaniania ust i nosa oraz zachowanie wszelkich środków ostrożności.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności