Oto logo strony. Piękne ono jest

Seniorzy w podróży ! Tym razem podbijali Wrocławskie Stare Miasto

Ocena 0/5

Członkowie Klubu Emerytów i Rencistów w środę 27 maja udali się na jednodniową wycieczkę do stolicy Dolnego Śląska. Grupa seniorów spędziła fantastyczny czas na wspólnych spacerach i odkrywaniu uroków tego niezwykłego miasta.
W bogatym programie zwiedzania Wrocławia zobaczyli m.in. Ostrów Tumski, Halę Stulecia, Rynek, Ogród Botaniczny, pokaz fontan.
To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń, pięknych widoków, słonecznej pogody i przede wszystkim – wspaniałej integracji w gronie przyjaciół.

 

KEiR_Wrocław_2026_(1)


Zdjęcia: M.K., U.J

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności