Seniorzy w podróży ! Tym razem podbijali Wrocławskie Stare Miasto
Członkowie Klubu Emerytów i Rencistów w środę 27 maja udali się na jednodniową wycieczkę do stolicy Dolnego Śląska. Grupa seniorów spędziła fantastyczny czas na wspólnych spacerach i odkrywaniu uroków tego niezwykłego miasta.
W bogatym programie zwiedzania Wrocławia zobaczyli m.in. Ostrów Tumski, Halę Stulecia, Rynek, Ogród Botaniczny, pokaz fontan.
To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń, pięknych widoków, słonecznej pogody i przede wszystkim – wspaniałej integracji w gronie przyjaciół.
.jpg)
.jpg)
Zdjęcia: M.K., U.J

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!