Oto logo strony. Piękne ono jest

VIII Międzynarodowy Turniej w zapasach

Ocena 0/5

19 lutego br. w Bielawie odbył się VIII Międzynarodowy Turniej w zapasach o Puchar Burmistrza Miasta

W Turnieju brało udział 260 zawodników i zawodniczek z 36 klubów z Węgier ,Słowacji , Czech oraz Polski .

Klasyfikacja indywidualna:

1 miejsce Grobelna Dominika

2 miejsce Kromarek Nikola

3 miejsce Paternoga Nikola

3 miejsce Sobczak Marcel

Drużynowo Klub Olimpijczyk Sulmierzyce zajął 5 miejsce w grupie dziewcząt.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności