Oto logo strony. Piękne ono jest

Wycieczka klas 4a, 4b i 5a do Folwarku Jeździeckiego „Jurand” w Przygodziczkach!

Ocena 0/5

7 października 2025 r. uczniowie sulmierzyckiej szkoły wzięli udział w wyjątkowej jesiennej przygodzie! Dzieci uczestniczyły w tradycyjnych wykopkach, własnoręcznie przygotowały pyszną gzikę, a następnie spróbowały jej podczas ogniska z pieczonymi ziemniakami – prawdziwa uczta! Nie zabrakło też zabaw ruchowych, edukacyjnego spaceru po lesie, zajęć o tematyce ekologicznej oraz ciekawego eksperymentu „prąd z ziemniaka”. Ten dzień był pełen śmiechu, ruchu i wspólnego odkrywania przyrody. 

GALERIA ZDJĘĆ

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności