Oto logo strony. Piękne ono jest

Wycieczka Koła Emerytów i Rencistów do Murzasichle

Ocena 0/5

Jak co roku we wrześniu członkowie Klubu Emerytów i Rencistów w Sulmierzycach wyjeżdżają na kilkudniową wycieczkę. Tym razem 50-osobowa grupa udała się w rejony Tatr. Miejscem noclegowym była podhalańska wieś Murzasichle. Podczas wycieczki, która trwała od 3 do 7 września członkowie Klubu aktywnie spędzali czas m.in. wjechali kolejką linową na Kasprowych Wierch, Gubałówkę, wzięli udział w spływie Dunajcem, spędzili czas w termach Chochołowskich. Uczestnicy wyjazdu odwiedzili także miasto urodzin Jana Pawła II - Wadowice oraz Kalwarię Zebrzydowską. Na wycieczkę tradycyjnie już Klub pojechał z firmą Transport Osobowy Krajowy I Międzynarodowy Filipczak.

Zdjęcia; M.K. " 
 
 
 
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności