Oto logo strony. Piękne ono jest

XVI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA SP W SULMIERZYCACH

Ocena 0/5

W piątek - 4 października br. odbył się XVI Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Sulmierzycach. 


W zawodach zorganizowanych przez UKS "Sulmierczyk" pod patronatem pani Dyrektor Beaty Koprowskiej wzięło udział 5 drużyn: SP 3 Krotoszyn, SP 8 Krotoszyn, UKS „Polon” Krotoszyn, UKS "Start" Zduny oraz Gospodarze. Turniej przeprowadzono systemem "każdy z każdym", rozgrywając 10 kolejnych meczy w czasie 1 x 10 minut. 


Zawody wygrali podopieczni trenera Łukasza Raka z UKS „Polon” Krotoszyn przed drużynami UKS „Start” Zduny (II miejsce) i SP 8 Krotoszyn (III miejsce). Na IV miejscu uplasował się zespół Gospodarzy, a na V - reprezentacja SP 3 Krotoszyn. Piłkarze otrzymali dyplomy i sportowe trofea, które wręczyła pani Dyrektor Beata Koprowska.


Dla wszystkich uczestników turnieju zatańczyły dziewczęta ze szkolnego zespołu tanecznego „OdNoWa”.


Po zakończonych zmaganiach na piłkarzy czekał tradycyjnie posiłek regeneracyjny.


W drużynie Gospodarzy zagrali: Piotr Baraniuk, Miłosz Duczmal, Michał Górecki, Adam Kamieński, Igor Kłopocki, Natan Kromarek, Leon Maciejewski, Jan Szulc (bramkarz) i Jakub Śniatała. 


Imprezę zorganizowano ze środków publicznych przeznaczonych na rozwój sportu w Sulmierzycach w roku 2024 oraz środków własnych UKS "Sulmierczyk". 

(AR)

 

Zdjęcia z turnieju można obejrzeć w galerii internetowej pod adresem: 

https://photos.app.goo.gl/VeScEJdYEzuoSMj6A

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności