DNIA 11 LUTEGO 2021 ROKU O GODZ. 15:00 ODBĘDZIE SIĘ XXII SESJA RADY MIEJSKIEJ W SULMIERZYCACH. SESJA ODBĘDZIE SIĘ W TRYBIE ZDALNYM. PORZĄDEK OBRAD
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!