Oto logo strony. Piękne ono jest

Życzenia Burmistrza z okazji zakończenia roku szkolnego

Ocena 0/5

Z okazji zakończenia zajęć dydaktycznych, w roku szkolnym 2020/2021 składam serdeczne podziękowania dyrektorom, nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi Szkoły Podstawowej i Publicznego Przedszkola w Sulmierzycach, za codzienny trud wkładany w nauczanie, opiekę i wychowanie uczniów i przedszkolaków z naszych placówek oświatowych.

Uczniom przekazuję gratulacje i podziękowania, za chęć zdobywania wiedzy, osiągnięte wyniki w nauce, dążenie do poszerzania horyzontów, rozwijanie swoich talentów oraz dbałość o dobre imię szkoły. Absolwentom kończącym naukę w naszej szkole życzę szczęśliwej drogi ku dorosłości, uśmiechu losu, spełnienia najskrytszych marzeń. Gratuluję wyników w nauce i życzę dalszych sukcesów.

Rodzicom życzę satysfakcji z osiągnięć Państwa dzieci oraz dziękuję za to, że podejmujecie działania wspierające szkołę i przedszkole, służycie swoją radą i pomocą, współpracując dla dobra dzieci.

Wszystkim życzę dużo słońca, udanego i bezpiecznego wypoczynku, niezapomnianych wrażeń, interesujących podróży oraz szczęśliwego powrotu po wakacjach do szkoły i przedszkola. 

Burmistrz Sulmierzyc
/-/ Dariusz Dębicki

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności