Oto logo strony. Piękne ono jest
Powróć do: Sport

Klub Sportowy Frontline Academy

Klub Sportowy Frontline Academy jest stowarzyszeniem zrzeszającym miłośników Brazylijskiego Jiu Jitsu (walka w kimonach ) oraz Graplingu (walka bez kimon). Jest filią norweskiego klubu o tej samej nazwie będącego europejską czołówką w tej dyscyplinie sportu. Założycielem klubu oraz trenerem jest Andrzej Migaj przez wiele lat trenujący w Norweskiej rodzimej filii Frontline Academy Oslo pod okiem brazylijczyka Eduardo Rios Teta oraz Tronda Saksenvika. Posiadacz czarnego pasa ,wielokrotny mistrz Polski, Norwegii , wicemistrz Szwecji oraz Mistrz Europy. W prowadzeniu treningów pomaga również Artur Górny posiadacz brązowego pasa. 

W klubie obowiązuje podział na Grupy.1 najmłodsza od 3 do 8 lat,2 od 8 do 16 oraz 3 od 16 roku życia wzwyż Zarówno grupa młodsza jak i starsza może pochwalić się wieloma medalami na zawodach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. .  

Chęć podnoszenia własnych kwalifikacji i rywalizacja sportowa to jedno, natomiast dobra zabawa oraz integracja jest równie ważna ,dlatego staramy się  aby osoby uczęszczające na treningi rozwijały swoje umiejętności jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc.

Film promujący klub